Kardeş Bahis

Süperiddia Yeni GVC Markasıdır

Tasarımı ve Türkçe menüleri ile kullanıcılarına benzersiz bir deneyim yaşatmayı amaçlayan Süperiddia, müşteri tercihlerini dikkate alarak bundan sonraki güncellemelerinde kullanır. Süperiddia kayıt işlemleri son derece basit bir şekilde tamamlanabilir.

Siteye kayıt olmak şart mı?

Evet. Sitenin sağladığı avantajlardan yararlanmanın tek yolu Süperiddia giriş işlemlerinin tamamlanmış ve onaylanmış olmasıdır. Bu aşamadan sonra kullanıcıların yapmaları gereken sistem üzerinden seçtikleri yöntem ile hesaplarına para transferi yapmak ve eğlenceye merhaba demek olacaktır.

superiddia

Kayıtlı üyeliği olanlar ne yapabilir?

Önceden üyeliği olan kullanıcıların yeni bir hesap açmalarına gerek yoktur. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalan kullanıcılar müşteri hizmetleri departmanı ile iletişime geçebilir ve eski bilgilerini güncelleyerek kendine yeni bir şifre belirleyebilir.

Mükerrer süperiddia üyelik işlemleri sistem tarafından belirlenir ve hesaplar kapatılır. Bu süreçte kullanıcıların hesaplarında kalan bakiyeleri için talep hakları oluşmaz. Kaydının başarılı bir şekilde tamamlanıp tamamlanmadığını merak eden kullanıcılar onay mesajlarını beklemek zorundadır.

Kendi kararı ile herhangi bir sebep ile hesabını kapatmış veya askıya almış kullanıcılar bu süre içerisinde herhangi bir işlem yapamazlar. Belirledikleri sürenin sonunda hesapları yeniden açılır ve Süperiddia giriş işlemlerine başlayabilirler.

Şifresini değiştirmek ve yenilemek isteyen kullanıcılar ana sayfa üzerinde yer alan Şifrenizi mi unuttunuz butonuna tıklayarak kullanıcı adı ve e-posta adresi ile merkeze başvuru yapabilirler. Gelen yardım ile kısa sürede yeni şifre başarı ile oluşturulabilir.